Zaposlitev

Zaposlitev

V podjetju NTR inženiring se ukvarjamo z razvojem, načrtovanjem in izvedbo tehnoloških sistemov in rešitev na področju računalniških centrov, energetske infrastrukture ter sistemov vodenja in krmiljenja. S svojimi naprednimi rešitvami in produkti domačim in tujim podjetjem ter korporacijam pomagamo pri zagotavljanju nemotenega delovanja njihovih informacijskih storitev. Smo vodilni ponudnik takšnih rešitev v tem delu Evrope. Odlikujejo nas podrobno poznavanje vseh zahtev informacijske tehnologije, učinkovito združevanje znanj in izkušenj s področij elektroenergetike, zanesljive oskrbe z električno energijo, tehničnega hlajenja, varnostnih sistemov, sistemov daljinskega nadzora in vodenja pa tudi inovativnost, ustvarjalnost in posluh za potrebe naših naročnikov. Nenehno iščemo nove poti, razvijamo nove rešitve in produkte ter velik del svojih virov vlagamo v sodobne tehnologije, strokovna izpopolnjevanja in izobraževanje.

K sodelovanju vabimo nove sodelavce – začetnike, ki jih zanima razvoj in izvedba kompleksnih nadzornih sistemov in sistemov daljinskih vodenj.
Nudimo zaposlitev na delovnem mestu:

razvijalca sistemov centralnega nadzora in daljinskega vodenja.

Opis delovnega mesta:

  • razvoj sistemov daljinskih vodenj v tehnološko zahtevnih objektih,
  • razvoj programske opreme za krmilne in komunikacijske vmesnike,
  • sodelovanje pri izvedbi projektov nadzora in vodenja oskrbne infrastrukture,
  • sodelovanje pri parametriranju in implementaciji novih rešitev v obstoječe sisteme,
  • priprava tehničnih rešitev na področju daljinskih vodenj,
  • delo v razvojni ekipi,
  • stalno funkcionalno izobraževanje na področju novih tehnologij in rešitev.

Od kandidata/kandidatke pričakujemo:

  • najmanj VII. stopnjo elektrotehnične izobrazbe, smer elektrotehnika, avtomatika ali mehatronika,
  • željo po osvajanju novih tehničnih znanj,
  • samoiniciativnost pri iskanju tehničnih rešitev,
  • pripravljenost na dodatno funkcionalno izobraževanje,
  • željo po timskem delu v razvojnem timu,
  • pozitivno naravnanost, kreativnost in veselje do praktičnega dela v razvoju in izvedbi,
  • znanje vsaj enega tujega jezika – angleščine; znanje nemščine je zaželeno.

Delovne izkušnje niso potrebne, iščemo diplomante z zaključenim magisterijem.

Ostala znanja in kompetence, ki jih pričakujemo od kandidata/kandidatke:

  • samoiniciativnost, osredotočenost na rezultate,
  • sposobnost timskega dela,
  • zanesljivost, odgovornost in visoka motiviranost.

Ponujamo:

  • zanimivo, dinamično delo v mladem kolektivu,
  • delo s sodobnimi tehnologijami,
  • izobraževanje in strokovno izpopolnjevanje,
  • pridobitev referenc, znanj in izkušenj z delom na velikih in zahtevnih projektih,
  • urejeno in profesionalno delovnem okolje z odličnimi pogoji za osebni in strokovni razvoj,
  • možnost dodatnega izobraževanja,
  • zaposlitev za določen čas dveh let z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas.

Vabimo vas, da svoje pisne ponudbe pošljete do 4.4.2018 na e-naslov zaga.topovsek@ntr.si.

Za dodatne informacije pokličite 02 420 08 21 ali obiščite www.ntr.si.